Home / Aktivnosti / Morivaciona tribina Jelene Radović

U sredu, 13.12.2023.godine u prostorijama našeg Dnevnog boravka održana je motivaciona tribina Jelene Radović, mastera pravnih nauka i osobe sa teškim oblikom cerebralne paralize. Jelena je došla ispred Saveza za cerebralnu i dečju paralizu Vojvodine “Suncokret” iz Novog Sada. Ovo je njena peta tribina kod nas.

Povod je nova knjiga “I dalje s osmehom” koju je naša divna Jeca napisala i izdala.

Najzanimljivije je da je većina naših korisnika i saradnika rekla da je razume te je njena personalna asistentkinja imala manje posla!

Predsednica Društva za cerebralnu i dečju paralizu Sremskog okruga, Ružica Garunović, takođe je pozdravila učesnike tribine i izrazila svoje zadovoljstvo da se između Jelene i Caritasa razvilo ovako lepo, dugogodišnje prijateljstvo.

Tribina je trajala oko pola sata, a druženje uz posluženje i pregledanje albuma sa slikama te darovima za predstojeće praznike potrajalo je do dva sata.

Neizmerno zahvalni na trudu i želji da nas motiviše i osnaži na svoj specifičan i divan način, ujedno poručujemo da su vrata našeg boravka uvek širom otvorena za nju.