Home / Aktivnosti / vesti / “Peer-to-peer”konferencija u Soko Banji

Konferencija u organizaciji nemačke vladine organizacije GIZ održana je 25.-26.maja 2022.godine u Soko Banji u okviru projekta”Usluge socijalne zaštite za osetljive grupe”. Konferecija je imala za cilj razmenu dobre prakse u pružanju usluga socijalne zaštite na lokalnom nivou kao i razmenu iskustava u vezi sa sprovođenjem projekata.

Učesnici su bili iz Ministarstva za rad, zapošljavanje,boračka i socijalna pitanja, Komore socijalne zaštite i predstavnici civilnog društva sa uspešnim projektnima iz ove oblasti, pa tako je tu bio i mitrovački Caritas.

KOordinator Kristina Dragišić, aktivno je učestovala u dvodnevnom radu i dostojno prezentovala aktivnosti lokalnog Caritasa i donela nova znanja i ideje koje će uneti svežinu u projektne aktivnosti koje se sprovode.

Zahvaljujemo se timu GIZa koji nas podržava kroz razne projekte od 2017.godine.

Sa Tatjanom Rajnis kontakt osobom iz GIZa
Učesnici konferencije