Home / Aktivnosti / NOVI PROJEKAT JE ZAPOČEO NA TARI

У оквиру пројекта “Активна академија бака и дека” Ерасмус + програмске шеме коју смо реализовали од 3-9. априла 2022 у Националном парку Тара причајући о екологији у природним околностима, учећи о култури инклузије региона. Хрвати, Срби и Пољаци били су део пројектне групе и као израз солидарности са украјинском нацијом у активност смо укључили и две особе из Украјине. На крају мобилности, прикључили су нам се и група из Словеније. Захваљујући партнерима и изабраним особама који су са знањем и разумевањем ово време провели у сјајној атмосфери, тако да је сваки наредни дан је био бољи од претходног. Хвала пуно драгим учесницима из свих земаља што су отворена срца прихватили све изазове боравка на овој дивљој планини!

Све заједно то је вероватно била најневероватнија мобилност у оквиру сениорских пројеката у нашој партнерској сарадњи са #Fundacjaim.bracisolunskichcyrylaimetodego i #caritasarchidiecezjiprzemyskiej Caritas “Sv. Anastazija” Sremska Mitrovica Enas .

Одморите се и скупите снаге за следеће активности.Erasmus+Erasmus+ Edukacja dorosłych #loveunited#lovespaja

Ručak by Žan u delu Tare posebne prirodne lepote