Home / Aktivnosti / “ON TIME COMPETENCES” 2022. ZAPOČINJE U HRVATSKOJ

Drugi projekt koji ulazi u svoju finalizaciju, “On time cometences” realizuje petu mobilnost kod zemlje partnera, Hrvatskoj, u divnom mestu Kvarnerske rivijere, Lovranu. Ovde su se na edukaciji okupili delatnici i same osobe sa mentalnim smetnjama iz Ukrajine, Italije, Poljske, Hrvatske i Srbije. Ispred udruženja koji rade sa ovim ciljnim grupama, zaposlenici i volonteri svakodnevno su radili na proširenju znanja i iskustva u praksi. Kombinacijom psiholoških, kreativnih i edukativnih  radionica do multikulturalnih večeri u kojima smo svako vece upoznavali kulturno-istorijsku baštinu, gastronomiju i muziku podneblja iz kojih dolaze, sačinili smo sag predivnih sećanja i uspomena.

ERASMUS PLUS projekat “ON TIME COMPETENCES” u Hrvatskoj – Tim Srbije -Caritasa Sremska MItrovica

Ovaj projekat realizovaće se do početka naredne godine i sledeća mobilnost je u POljskoj, a u maju bićemo mi domaćini naših partnera iz Evrope.

Upoznavanje znamenitosti Kvarnerske rivijere
Opatija